زندگی ما با اینترنت در سال های آینده چگونه خواهد بود ؟

پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۰ بیش از میلیون ها وسیله خواهیم داشت که همگی با اینترنت کار خواهند کرد و با این وسایل زندگی خود را مسجم کنید . شما به عنوان یک کاربر می توانید بدون خارج شدن از خانه کارهای خود را انجام دهید ، یا از بهترین فروشگاه شهر خرید کنید و …

 

ارتباط و کار از راه دور

ارتباط برقرارکردن از راه دور و همچنین انجام بعضی از کارها از راه دور را همگی درک کرده ایم و نیازی نیست تا سال ۲۰۲۰ صبرکنیم ! این گونه ارتباط ها را باید مدیون اینترنت باشیم . نتیجه بررسی های انجام شده بر روی افرادی که از راه دور کارهای خود را انجام می دهند این بود که این افراد شادتر و فعال تر می باشند که شادی و فعال تر بودن مهم ترین مقوله ها در دنیای تجارت هستند.

 

خرید اینترنتی

این گزینه هم کم کم جزئی از زندگی روزمره بیشتر کاربران شده است . فقط کمی اعتماد کاربران نسبت به این قضیه پایین می باشد که فروشگاه های اینترنتی باید نسبت به این قضیه بسیار توجه داشته باشند.

 

خیابان های امن تر با خودروهای بدون سرنشین

بسیاری از شرکت های مطرح خودرو سازی ( مثل Vovo ، Ford و حتی شرکت گوگل ) بخشی از تمرکز خود را بر روی ماشین های بدون سرنشین گذاشته اند . نیاز مبرم این گونه ماشین ها بعد از سوخت ، به اینترنت می باشد . با این ماشین ها خیابان های امن تری نسب به قبل خواهیم داشت زیرا این ماشین ها با سرعت مطمئن‌تری در حرکت خواهند بود.

 

مصرف بهینه انرژی

خانه های هوشمند با کنترل گرما و روشنایی و … تاثیر بسزایی در مصرف انرژی خواهند داشت و علاوه بر آن کنترل این گونه منازل از راه دور نیز می تواند کمک بسزایی به بشریت بکند. همچنین این منازل با داشتن امکاناتی نظیر آخرین وضعیت آب و هوا ، ساعت جهانی ، آخرین وضعیت ترافیک شهر و… می توانند برای همه جالب باشد.

 

ارتباط متفاوت بین دکتر و بیمار

بعضی از بیماران خاص نیاز دارند تا به طور متناوب وضعیت آن ها بررسی شود . برای مثال در ایتالیا برای بعضی از بیماران لباس های خاصی طراحی شده که وضعیت بیماران را به دکترهایشان اطلاع می دهد و دکتر نیز با مشاهده وضعیت بیماران خود می تواند از وضعیت سلامتی آن ها اطمینان حاصل نماید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *