انقلابی جدید در ردیابی خودرو !

آیا تاکنون خودروی شما به سرقت رفته ؟ مثلا شما به خرید رفتید و در برگشت متوجه شده اید که خودروی شما به سرقت رفته است. اکثر ردیاب های خودرو ماهیانه وجهی را برای ردیابی خودرو دریافت می کنند اما در این بخش قصد داریم تا دستگاهی را به شما معرفی کنیم که بدون پرداخت ماهیانه و به کمک دستگاه تلفن همراه تان می توانید خودروی به سرقت رفته خود را دریابی کنید.

 

آشنایی با دستگاه

نام این دستگاه TrackR  می باشد . دستگاهی در اندازه کوچک که انقلابی در ردیابی خودرو ها و همچنین زندگی ما ایجاد کرده است. این دستگاه کوچک ظاهری شبیه جاکلیدی دارد و می توانید برای دریابی سایر وسایل مثل گوشی یا حتی ردیابی کودکان و حیوانات از آن استفاده کنید. به گفته سازنده TrackR این دستگاه ضدآب می باشد و از اندازه آن در حد یک سکه می باشد. باتری به کار رفته در این دستگاه تا یک سال کار می کند و برای گوشی های اپل و اندروید ۴٫۴ به بالا مناسب است.

 

نحوه کارکرد دستگاه

نصب و استفاده از این دستگاه بسیار ساده است . کافی است گوشی تلفن همراه خود و دستگاه TrackR را با هم Match نمائید. پس از آن فقط نیاز است تا دستگاه TrackR را بر روی دستگاه یا هرچیزی که می خواهید ردیابی کنید متصل نمائید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه می توانید به صفحه این شرکت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *