آشنایی با برخی از وب سایت ها

وب سایت drwa.io  :

به کمک این وب سایت می توانیدبه صورت رایگان فلوچارت ، نمودار های مختلفی اعم از نمودار UML ، ER  و … طراحی کنید. همچنین با این وب سایت امکان ذخیره نمودار ها بر روی گوگل درایو نیز وجود دارد

وب سایت Wayback Machine :

این وب سایت براساس عبارت مورد نظر شما وب سایت های مفیدی را پیشنهاد می دهد. برای مثال پس از ورود به این وب سایت اگر عبارت linux را وارد نمائید. وب سایت هایی در این زمینه را به شما نمایش می دهد.

وب سایت play.typeracer.com :

اگر شما ادعا می کنید که سرعت تایپ بالایی دارید می توانید با رفتن به این وب سایت سرعت تایپ خود را آزمایش کنید و با دیگر کاربران نیز مسابقه دهید.

وب سایت lampcenter.ir :

اگر به دنبال لامپ های مختلفی اعم از لامپ خودرو – خانگی – صنعتی – آزمایشگاهی هستید ، این وب سایت اطلاعات کاملی در این زمینه به شما می دهد. همچنین امکان خرید از این سایت نیز وجود دارد و دارای نماد الکترونیک می باشد.

وب سایت ZarparanCenter :

با توجه به این که زعفران جز محصولات گران قیمت محسوب می شود و از آن به عنوان طلای سرخ یاد می شود قصد داریم تا در این زمینه وب سایتی را معرفی کنیم.زرپران سنتر | ZarparanCenter مرجعی تخصصی برای زعفران می باشد که می توانید زعفران مصرفی خود را با اطمینان خاطر به صورت اینترنتی خرید نمائید. این وب سایت علاوه بر ارائه محصولی با کیفیت ( رنگ و عطر) و ارائه نکات تخصصی در خصوص زعفران دارای گارانتی برگشت پول می باشد. همچنین هزینه ارسال در این وب سایت رایگان می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *